Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Intercontinental Tahiti Resort * * * * *

Tahiti

Intercontinental Tahiti Resort je dlouhodobě považován za jeden z předních hotelů na Tahiti. Přátelský personál a lokace mají na svědomí, že se tu host cítí jako doma. Ze všech míst hotelů můžete obdivovat výhled na oslnivou, fascinující lagunu a na horizontu tajené hory nedalekého ostrova Moorea.

Detail Hotelu

Le Meridien Tahiti * * * *

Tahiti

Luxusní resort Le Meridien zasazen na nejkrásnější bílé pláži ostrova Tahiti byl vybudován jako útočiště těch, kteří hledají tropický ráj s úchvatným výhledem na tyrkysovou lagunu a klidné hory.

Detail Hotelu

Sofitel Maeva Beach Resort * * * *

Tahiti

Sofitel Tahiti Maeva Beach Resort je situován na půvabné pláži, obklopený tropickými zahradami. Nedávno zrenovovaný resort disponuje 216 stylovými pokoji, každý se soukromým balkonem a nádhernými výhledy na hory nebo přes lagunu na ostrov Moorea.

Detail HoteluNíže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Manava Suite Resort Tahiti * * * *

Tahiti

Nedávno postavený hotel Manava Suite Resort je situován v hlavním městě Francouzské Polynésie Papeete, jen několik minut jízdy od mezinárodního letiště. Moderní stavba na břehu moře navržená architektem Brunem Hervochonem nabízí komfortní pokoje a služby čtyřhvězdičkové úrovně.

Detail Hotelu

Radisson Plaza Resort Tahiti * * * *

Tahiti

Svěže zelené prostředí a krásný výhled na Tichý oceán představuje tahitský resort Radisson, situovaný přímo na pláži Lafayette. Tento resort vítá své klienty vřelou pohostiností a klidnou atmosférou, ve které si mohou opravdu odpočinout.

Detail Hotelu

Tahiti Airport Motel * *

Tahiti

Tahiti Airport Motel se nachází přímo u tahitského mezinárodního letiště Faa´a, jen pět minut od terminálu, hned vedle přepravního servisu. Zařízení je vhodné pro pasažéry, kteří přestupují, stejně jako pro dlouhodobější pobyt.

Detail Hotelu

Tiare Tahiti * * *

Tahiti

Pětipatrový hotel Tiare tříhvězdičkové kategorie se nachází v srdci hlavního města Francouzské Polynésie Papeete hned u pobřeží. Je vhodným ubytováním pro ty, kteří spíše než v hotelu tráví dovolenou na cestách a hotel používají jako základnu k přespání.

Detail Hotelu

Vanira Lodge * *

Tahiti

Vanira znamená v jazyce Tahiťanů vanilka a toto jméno charakterizuje tento resort jako místo s jemnou vůni, harmonií a poklidem, které nyní slouží jako prázdninové útočiště pro méně náročnou klientelu. Leží na poloostrově Tahiti Iti a oplývá příjemnou pláží a mořem, které nabízí ideální podmínky pro surfování.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji