Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Barbados

Proč svatba na Barbadosu?

V zimních měsících, kdy je sychravo a nevlídno, můžete uspořádat svoji svatbu v krásném, teplém tropickém prostředí – třeba na Barbadosu. Ideální doba návštěvy karibského ostrova, jehož ráz je velmi britský, moře plné barevných korálů a tajuplných vraků, spadá od prosince do dubna. Vaše svatba se  může stát i výletem za teplem a pohodou.

Kolik stojí svatba na Barbadosu?

Svatba v Tropickém ráji jménem Barbados vás nemusí stát víc, než doma. Naše ceny balíčků se pohybují od 58 900 Kč na osobu na sedm dní. Zahrnují kompletní uspořádání svatby, zařízení dokumentů, zajištění svědků a pochopitelně i ubytování a letenky. Samozřejmě je možné ušít balíček i vám na míru, stačí nám jen sdělit vaše představy.

S jakým předstihem svatbu objednat?

S plánováním svatby v zahraničí je potřeba začít tři až šest měsíců před termínem obřadu, raději dřív, než nechávat vše na poslední chvíli. I samotný pobyt v destinaci se protáhne na minimálně na sedm dní - před obřadem budete muset absolovovat návštěvu Ministerstva vnitra, kde sepíšete žádost a dva dny po té může proběhnout obřad. Po té pak ještě musíte asi tři dny počkat na oddací list potvrzený apostilou. Že je to jen samé čekání? Čas vyplňte odpočinkem, koupáním, sluněním na pláží a hlavně užíváním si prvních chvil, kdy definitivně patříte jeden druhému.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji