Exotická svatba

tel. 251 566 249

Tahiti |  Hotely Tahiti |  Sofitel Maeva Beach Resort

Sofitel Maeva Beach Resort * * * *

Tahiti

Sofitel Tahiti Maeva Beach Resort je situován na půvabné pláži, obklopený tropickými zahradami. Nedávno zrenovovaný resort disponuje 216 stylovými pokoji, každý se soukromým balkonem a nádhernými výhledy na hory nebo přes lagunu na ostrov Moorea. Jeho zařízení zahrnuje dvě skvělé restaurace, bar, dva tenisové kurty, golfové hřiště a sladkovodní bazén. Tento čtyřhvězdičkový resort uspokojí náročnější klientelu hledající odpočinek, stejně jako aktivně strávenou dovolenou.

Poloha

Sofitel Tahiti Maeva Beach Resort leží na západním pobřeží tropického s ostrova Tahiti asi deset minut jízdy od hlavního města Francouzské Polyésie Papeete. Město je čilým místem s mnoha obchody a muzei, z nichž nejpopulárnější je Muzeum Tahiti a ostatních ostrovů uchovávající unikátní kolekce  kulturních artefaktů oblasti. Rozhodně byste neměli minout ani Gauguin Museum, které mapuje život a dílo věhlasného francouzského impresionisty, který tu strávil velkou část svého života. Unikátním zážitek je i návštěva botanické zahrady Harrison Smith Botanical Gardens s mnoha druhy stromů a lokální vegetace.

Tahiti, největší z ostrovů Francouzské Polynésie. Sice se o něm mluví, jako o ostrově, ale ve skutečnosti se jedná o ostrovy dva spojené úzkou šíjí -  Tahiti Nui a menší Tahiti Iti. Oba jsou vulkanického původu s tvoří nádhernou scenérii bujného tropického pralesa. Najdete tu vše – drsná pohoří, vodopády a krásné pláže bílého či černého písku. Jedním z nejoblíbenějších turistických cílů je  Te Pari Cliffs situovaný na jižním pobřeží. Výstup na něj je spíše pro zkušenější lezce, ale odmění je nádherným výhledem na pobřeží a okolní zelená údolí.

O hotelu

Moderní budova hotelu Sofitel Tahiti Maeva Beach leží přímo u pláže, na druhé straně za hotelem se vypíná majestátní  pohoří. Směrem k pláži se rozkládá velký sladkovodní bazén obklopený lehátky a slunečníky a přímo vybízí k vychutnání tropického koktejlu, který vám donesou číšníci z baru. V hotelu je celodenní recepce, půjčovna aut, cestovní kancelář, směnárna a několik obchodů a salonů. U hotelu je parkoviště.  K dětem je možné si vyžádat kvalifikované hlídání.

Hotel nabízí vynikající služby pro obchodní jednání a konference. Disponuje moderními konferenčními dvěma sály, které jsou vybavené moderními technologiemi včetně internetu, obrazovkami na stěnách či infračervenými mikrofony.

Ubytování

Zařízení 216 hotelových pokojů je inspirováno uměním francouzského impresionisty Paula Gauguina, který ve francouzské Polynésii dlouhá léta žil. Všechny pokoje jsou klimatizované, vybavené televizorem, sejfem, minibarem, radiem, hlasovou schránkou, internetovým připojením. K pokoji náleží i soukromý balkon.

Classic Mountain View Room

Standardní pokoje mají rozlohu 22 m2, jsou zařízeny manželskou postelí, nebo dvěmajednoduchými postelemi, nabízejí výhled na hory.

Superior Room

Pokoje s výhledem na lagunu o výměře 22 m2 s manželskou postelí nebo dvěma jednoduchými postelemi.

Restaurace a bary

Le Bougainville

  • restaurace s výhledem na lagunu
  • obědy a večeře
  • lokální a mezinárodní kuchyně

Le Sakura

  • pouze večeře
  • japonská kuchyně

Le Moorea

  • bar s celodenním provozem

Aktivity

V hotelu můžete trávit čas koupáním v bazénu či moři. Najdete tu také mnoho příležitostí k vodním sportům jako šnorchlování nebo vodní aerobic. Na pláži si můžete zahrát volejbal. K dispozici jsou též dva tenisové kurty a několik kilometrů od hotelů je golfové hřiště.

Golf

Na západním pobřeží Ostrova Tahiti, na krásné místě obklopeném lagunou a horami, se rozkládá osmnácti-jamkové golfové hřiště Olivier Bréaud International Golf Course. Krásné prostředí s bohatou, barevnou, tropickou vegetací mu zajistilo označení „nejlépe střežené tajemství Tahiti."

The Olivier Bréaud d' Atimaono  golfové hřiště je vhodné pro začátečníky i pro zkušené hráče. S parametry 6 300 kilometru a par72 každoročně hostí Tahiti Open International.

Klub je otevřený každý den od 8:00 do 18:00 hodin. Mezi hřištěm a vybranými hotely je zajištěn transport.

Zdroj foto: Sofitel Maeva Beach ResortVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji