Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Seychely

Proč svatba na Seychelách?

Krásná, dosud neponičená příroda, příjemné klima pohybující se kolem 26°C a přísně regulované počty turistů, která smí na Sychelské ostrovy vstoupit – to vše jim dodává počet exkluzivity a jedinečnosti. Není to snad místo, jaké hledáte pro svůj svatební den? Například ostrov Praslin má fascinující pláže s monumentálními žulovými skalisky, které jsou mimochodem velmi fotogenické. Nebo snad toužíte po naprosté odloučenosti? Resort na ostrůvku St. Anne vám ji nabídne a elegantní luxus k tomu. 

Kolik svatba na Seychelách stojí?

Exkluzivita něco stojí a to je případ i svatby na Seychelách. Svatební balíčky zahrnující uspořádání obřadu, vyřízení dokumentů, ubytování a letenky se pohybuji od 49 tisíc korun při délce pobytu sedm dní.

S jakým předstihem svatbu objednat?

S plánováním a přípravou svatby na exotických Seychelách byste měli začít minimálně dva měsíce před uvažovaným termínem obřadu, ideální ovšem je nechat si na přípravu a zajištění dokumentu i ubytování či letenek delší čas, ideálně půl roku.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji