Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Svatá Lucie

Proč svatba na Svaté Lucii?

Nejromantičtějším místem v Karibské oblasti je bezkonkurenčně ostrov Svatá Lucie. Nevelký kus země charakterizují monumentální sopečné vrcholy porostlé tropickým pralesem, jehož velká část je zapsaná v seznamech UNESCO. Čisté moře, pláže pokryté bílým korálovým pískem a hlavně špičkové resorty patřící k nejluxusnějším v celé oblasti jsou třešinkou na dortu působivého ostrova.

Kolik svatba na Svaté Lucii stoji?

Svatba na Svaté Lucii patří sice k něm dražším, ale vyšší cenu bohatě vyváží exkluzivní ubytování a špičkové služby v neobvykle řešených, ale luxusních hotelech. Ceny zahrnující kompletní zařízení svatby včetně veškerého papírování, pobytu na sedm dní a letenek začínají na ceně kolem 66 000 Kč za osobu.

S jakým předstihem svatbu objednat?

Naplánovat svatbu trvá několik měsíců a je jedno, zda ji chcete uspořádat v rodném městě nebo na druhé straně zeměkoule. Přípravy svatby na Svaté Lucii by měly začít minimálně tři až šest měsíců před plánovaným termínem. Čím dřív, tím líp, nejde jen o vyřízení dokumentů, je také možné, že na vysněný termín nebude místo v letadle nebo hotelu.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji