Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Bora Bora

Proč svatba na Bora Bora?

Rozeklaná skála porostlá tropickou zelení prudce se zvedající z mělké, tyrkysově čisté laguny obehnané prstencem korálových ostrůvků, které ji chrání před divokými vlnami Tichého oceánu. Není divu, že mnoho lidí považuje polynéský ostrov Bora Bora za nejkrásnější místo na zemi. Nepropásněte možnost prožít svůj velký den v této nádheře.

Kolik svatba ostrově Bora Bora stojí?

Exkluzivní ostrov s přezdívkou Perla oceánu rozhodně patří k těm dražším, ale na svatbě se nemá šetřit, ne? Je to přeci největší den v životě páru, start do nového života ve dvou. Svatbu na fascinujícím Bora Bora Vám můžeme zařídit od 149 tisíc, které zahrnují dopravu, desetidenní pobyt v čtyřhvězdičkovém hotelu, právně platný obřad na radnici a druhý, neoficiální, ale za to tradiční obřad v polynéském stylu za doprovodu tamních hudebníků a tanečníků.

S jakým předstihem svatbu objednat?

Svatba na druhé straně zeměkoule vyžaduje několikaměsíční plánovaní. Paradoxně to není delší doba, než když připravujete středně velkou stavbu doma. Čtyři až šest měsíců je minimální doba pro rezervaci letenek a ubytování v na překrásném Bora Bora.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji