Exotická svatba

tel. 251 566 249

Tahiti |  Hotely Tahiti |  Le Meridien Tahiti

Le Meridien Tahiti * * * *

Tahiti

Luxusní resort Le Meridien zasazen na nejkrásnější bílé pláži ostrova Tahiti byl vybudován jako útočiště těch, kteří hledají tropický ráj s úchvatným výhledem na tyrkysovou lagunu a klidné hory. Klimatizované pokoje a nadvodní bungalovy s panoramatickým výhledem na lagunu jsou zařízené nábytkem z přírodních materiálů, inspirované polynéským stylem. Resort disponuje největším bazénem s písečným dnem v celém jižním Pacifiku.

Poloha

Hotel Le Meridien Tahiti leží na bílé pláži vzdálené asi 15 kilometrů od hlavního města Papeete a 10 od mezinárodního letiště. Město Papeete je čilým místem s mnoha obchody a muzei, z nichž nejpopulárnější je Muzeum Tahiti a ostatních ostrovů uchovávající unikátní kolekce  kulturních artefaktů oblasti. Neměli byste minout Gauguin Museum, které mapuje život a dílo věhlasného francouzského impresionisty, který tu strávil velkou část svého života. Unikátním zážitek je i návštěva botanické zahrady Harrison Smith Botanical Gardens s mnoha druhy stromů a místní vegetace.

Tahiti, největší z ostrovů Francouzské Polynésie. Sice se o něm mluví, jako o ostrově, ale ve skutečnosti se jedná o ostrovy dva spojené úzkou šíjí -  Tahiti Nui a menší Tahiti Iti. Oba jsou vulkanického původu s tvoří nádhernou scenérii bujného tropického pralesa. Najdete tu vše – drsná pohoří, vodopády a krásné pláže bílého či černého písku. Jedním z nejoblíbenějších turistických cílů je  Te Pari Cliffs situovaný na jižním pobřeží. Výstup na něj je spíše pro zkušenější lezce, ale odmění je nádherným výhledem na pobřeží a okolní zelená údolí.

O hotelu

Hotel čtyřhvězdičkové úrovně je plně vybaven pro náročnější hosty i pro obchodníky, kteří chtějí uspořádat svá jednání či konference ve výjimečném prostředí. Pro ně je připravena největší konferenční místnost v Polynésii až pro 500 osob s veškerým vybavením tomu určeném.

Hosté mohou svůj čas strávit u největšího bazénu s písečným dnem v jižní Polynésii. Je obklopen terasami s lehátky  a slunečníky. V hlavních budovách jsou ve vyšších patrech umístěny pokoje v přízemí najdete recepci, obchody, prodejnu se suvenýry, cestovní kancelář, půjčovnu aut, salonky, fitness centrum a další. Hotel dále disponuje velkým parkoviště, výletní lodí, lázněmi poskytujícími masáže a pro své klienty připravuje různé animační programy.

Ubytování

Ubytování je zřízeno ve 130 pokojích s výhledem na oceán, několika suitách a prezidentském apartmá. V moři je postaveno dvanáct nadvodních bungalovů. Pokoje jsou klimatizované vybavené televizí, internetovým připojením, minibarem a příslušenstvím na přípravu kávy a čaje.

Garden Rooms

Pokoje s výhledem do zahrady o velikosti 47 m2 včetně terasy jsou umístěny v nižších podlažích.

Deluxe Lagoon Rooms

Pokoje 47 m2 i s balkonem  se nacházejí v nejvyšším patře a díky tomu nabízejí krásný výhled na lagunu a dále až na ostrov Moorea.

Panoramic Rooms

Tyto pokoje o rozloze 48 m2 se nacházejí v  nejvyšším patře.

Overwater Bungalows

Nadvodní bungalovy o rozloze 56 m4 jsou romanticky zařízené.

Junior Suites

Prostorné suity o velikosti 83 m2 s velkou terasou.

Senior Suites

Suity s oddělenou obývací částí a ložnicí mají obytnou plochu 131 m2 včetně terasy.

Presidential Suite

Prezidentské apartmá o velikosti 379 m2 s oddělenou obývací částí, ložnicí a prostornou terasou.

Restaurace a bary

Le Carré Restaurant

  • gurmánská restaurace s výhledem na oceán a ostrov Moorea
  • mezinárodní kuchyně

 La Plantation Restaurant

  • francouzské speciality, polynéská a mezinárodní kuchyně
  • několikrát týdně představení tahitských tanců

 L'Astrolabe Bar

  • bar v polynéském stylu
  • tropické koktejly

 Le Pool Bar

  • plážový bar
  • osvěžující drinky

 Aktivity

Hotel poskytuje široké možnosti sportovního vyžití i odpočinku a velmi kvalitní vybavení.  Je tu velký bazén, půjčují vybavení pro šnorchlování, kajaky, kanoe, šlapací lodě, na pláži můžete hrát volejbal. V hotelu je ping ponk a biliár.

Dále hotel zprostředkovává výlety na lodích na okolní ostrovy.  Nevynechejte návštěvu Papeete s mnoha muzei, ale i obchody a restauracemi. Nezapomínají tu ani na nejmenší pro které jsou připravena připravené speciálně upravená windsurfingová prkna, plachetnice, potřeby na šnorchlování, atd.

Asi 20 kilometrů od hotelů se rozkládá  velké 18ti jamkové golfové hřiště Altimaono.

Golf

Na západním pobřeží Ostrova Tahiti, na krásné místě obklopeném lagunou a horami, se rozkládá osmnácti-jamkové golfové hřiště Olivier Bréaud International Golf Course. Krásné prostředí s bohatou, barevnou, tropickou vegetací mu zajistilo označení „nejlépe střežené tajemství Tahiti.“

The Olivier Bréaud d' Atimaono  golfové hřiště je vhodné pro začátečníky i pro zkušené hráče. S parametry 6 300 kilometru a par 72 každoročně hostí Tahiti Open International.

Zdroj foto: Le Meridien TahitiVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji