Exotická svatba

tel. 251 566 249

Tahiti |  Hotely Tahiti |  Intercontinental Tahiti Resort

Intercontinental Tahiti Resort * * * * *

Tahiti

Intercontinental Tahiti Resort je dlouhodobě považován za jeden z předních hotelů na Tahiti. Přátelský personál a lokace mají na svědomí, že se tu host cítí jako doma. Ze všech míst hotelů můžete obdivovat výhled na oslnivou, fascinující lagunu a na horizontu tajené hory nedalekého ostrova Moorea. V roce 2008 resort otevřel nové Deep Ocean Spa, velice podobné těm, které Intercontinental provozuje na Bora Bora.

Poloha

Intercontinental Tahiti je situován v laguně asi 8 kilometrů od hlavního města ostrova a celé Francouzské Polynésie Papeete. Město Papeete je čilým místem s mnoha obchody a muzei, z nichž nejpopulárnější je Muzeum Tahiti a ostatních ostrovů uchovávající unikátní kolekce  kulturních artefaktů oblasti. Rozhodně byste neměli minout ani Gauguin Museum, které mapuje život a dílo věhlasného francouzského impresionisty, jenž tu strávil velkou část svého života. Unikátním zážitkem je i návštěva botanické zahrady Harrison Smith Botanical Gardens s mnoha druhy stromů a lokální vegetace.

Ostrov Tahiti o rozloze něco málo přes 1000 km2 a 150 tisíci stálých obyvatel je největším ostrovem Francouzské Polynésie. Vrásčitý povrch má na svědomí vulkanická činnost a dvě sopky Tahiti Nui a Tahiti Iti dodnes tvoří typickou dominantu tropického ráje.

O hotelu

Luxusně vybavený hotel na pobřeží Tichého oceánu disponuje dvěma bazény obklopené slunnými terasami s lehátky a slunečníky, přičemž jeden dokonce disponuje vířivou vanou jacuzzi a swim-up barem, kdežto druhý má vedle jacuzzi i krásné kaskády.

V hotelu je několik obchodů, business centrum, fitness centrum, prádelna, přistávací plocha pro vrtulníky a další. Pro rodiny s dětmi je zajištěno hlídání tětí a dětská postýlka na vyžádání.

Ubytová

Resort Intercontinental Tahiti nabízí ubytování buď v pokojích či suitách v některé z hotelových budov, případně v nadvodních chatkách. K základnímu vybavení všech pokojů patří klimatizace, televize se satelitním příjmem, DVD a CD přehrávač,  minibar, kávovar, fén, žehlička s žehlícím prknem a balkon či terasa vybavená nábytkem.

Garden View Room

Pokoje nabízí výhled do zahrad a částečně na lagunu.

Lagoon Overwater Bungalow

Bungalovy leží v zadní části letoviska. Mají prostornou koupelnu s jacuzzi a sprchovým koutem.

Lagoon View Room

Pokoje mají z balkonu výhled na lagunu a dál na oceán.

Motu Overwater Bungalow

Nadvodní bungalovy seskupené kolem malých ostrůvků v centrální části resortu nedaleko hlavního bazénu.

Motu Overwater Villa

Prostorná nadvodní vila  nabízí terasu  a verandu, z níž je jen skůček do teplé  laguny.

Panoramic Suite

Největší suity resortu mají oddělený obývací pokoj s barem, jídelnu a ložnici.

Panoramic View Room

Pokoje o rozloze 38.5 m 2vynikají nádherným panoramatickým výhledem zahrnujícím bazén, lagunu a zahrady.

Standard Room

Základní ubytování s výhledem do zahrady a částečně na lagunu.

Restaurace a bary

Tiare Restaurant

 • hlavní restaurace s výhledem na bazén, vodopády a hory
 • lehké přesnídávky, saláty, ryby a speciality z masa dovezeného z Nového Zélandu
 • některé večery taneční představení tahitských tanců

The Lotus Restaurant a Bar

 • partner přední francouzské  restaurace  L' Auberge de l' ILL, která je držitelem tří  Michelinských hvězd
 • obědy, večeře
 • gurmánská kuchyně
 • vývěr prvotřídních francouzských vín

Tiki

 • celodenní bar
 • tropické koktejly servírované v ananasu nebo kokosu
 • večer živá hudba

Le Lotus Swim-up Bar

 • bar u bazénu
 • specialita na koktejly

Lobby Bar

 • otevřen večer a v noci
 • cokoli si přejete

Aktivity

Lagoonarium, které patří k hotelu, nabízí jedinečnou příležitost pozorovat neponičený ekosystém s  korály a více než dvěma sty vodních živočichů a ryb. Dva krát denně také můžete pozorovat krmení ryb. Hotelové potápěčské centrum  Bathy´s Diving Club zajišťuje potápění jak v laguně tak i  v oceánu a také mnoho dalších vodních aktivit.

Resort také pořádá ukázky výroby tradičních polynéských řemesel jako pletení košíků nebo aranžování květin. Výrobky si můžete zakoupit.

Golf

Na západním pobřeží Ostrova Tahiti, na místě obklopeném lagunou a horami se rozkládá osmnácti-jamkové golfové hřiště Olivier Bréaud International Golf Course. Krásné prostředí s bohatou barevnou tropickou vegetací mu zajistilo označení „nejlépe střežené tajemství Tahiti."

The Olivier Bréaud d' Atimaono  golfové hřiště je vhodné pro začátečníky i pro zkušené hráče. S parametry 6 300 kilometru a par 72 každoročně hostíTahiti Open International.

Klub je otevřený každý den od 8:00 do 18:00 hodin. Mezi hřištěm a vybranými hotely je zajištěn transport.

Zdroj foto: Intercontinental Tahiti ResortVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji