Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Tahiti

Proč svatba na Tahiti?

Tahiti se také přezdívá „Ostrov lásky" a to si přece přímo říká o to, abyste uspořádali Váš svatební obřad právě tam. Nádherná příroda, luxusní letoviska a hlavně lidé plní vřelosti, pohody a přátelství, kteří dali základ romantickému pojmenování. Staňte se alespoň na pár sní součástí toho všeho.

Kolik svatba na Tahiti stojí?

Svatba na vzdáleném Tahiti patří k těm dražším, ale ujišťujeme vás, že každá vynaložená koruna se vám několikanásobně vrátí prostřednictvím neopakovatelných zážitků, fascinujících obrazů a exotické romantiky. Naše balíčky začínají na 110 tisících a zahrnují kompletní zajištění svatby a obřadu, ubytování na 10 dní a letenky.

S jakým předstihem svatbu objednat ?

Svatbu je potřeba začít připravovat s minimálním předstihem čtyři měsíce, lepší je ale nechat si větší mezeru. Atraktivní destinace jako Tahiti bývají často zamluvené dlouho dopředu a mohlo by se stát, že váš sňatek nedopadne podle vašich představ jen proto, že nebylo místo v letadle.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji