Exotická svatba

tel. 251 566 249

Svatby Fidži

Proč svatba na Fidži?

Souostroví na opačné straně zeměkoule představuje pro cestovatele doslova esenci exotiky. Mnoho tam lidí žije ještě kmenovým způsobem života, ale na straně druhé tu fungují špičkové hotely se vším myslitelným komfortem. Pokud toužíte po exotické svatbě, ve společnosti hula tanečnic a tradičních bojovníků, těžko budete hledat ideálnější místo, než je Fidži.

Kolik svatba na Fidži stoji?

Svatbu na Fidži můžete uspořádat ve velkém luxusu v pětihvězdičkovém hotelu od 150 tisíc na osobu za desetidenní pobyt včetně letenek i úředních nezbytností. Na druhé straně jsme schopni zařídit stejně dlouhý pobyt v některém z levnějších, ale pohodlných hotelů již od 69 tisíc korun, což patří k nejlevnějším svatbám v naší exotické, svatební nabídce.

S jakým předstihem svatbu objednat?

Svatba na Fidži vyžaduje delší plánování a přípravy. Pokud byste chtěli uspořádat slavností, oficiální obřad na některé z fidžijských pláží, obraťte se na naši agenturu 6-8 měsíců před plánovaným termínem, pak Vám můžete slíbit, že vše dopadne na tisíc procent.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji