Exotická svatba

tel. 251 566 249

Výlety a aktivity

Tahiti

Trhy v Papeete

Trhy v hlavním městě Francouzské Polynésie Papeete trvají po celý týden, ale opravdu ožívají během nedělních rán, kdy přicházejí kupci a řemeslníci žijící mimo město, aby nabídli své výrobky. K prodeji jsou květiny, koření, tkaniny a čerstvé výpěstky.

Vodopády Fautaua

Jedny z nejvyšších vodopádů na světě. Z vulkanické skály padají z tří set metrů kaskády vody do jezírka.

Point Venus

Leží na cípu malebného poloostrova na pláži pokryté černým pískem. V minulosti byl místem přistání mnoha historických objevitelských expedic, včetně kapitána Cooka a kapitána Williama Bligha.

Paul Gauguin Museum

Muzeum věnované světově proslulému impresionistovi Paulu Gauguinovi, který prožil ve Francouzské Polynésii mnoho let. K vidění jsou sochy, dřevořezby a rytiny. Muzeum v Papeete se aktivně snaží představovat dílo umělce v celé jeho šíři a často vystavuje díla vypůjčená z jiných expozic.

Maraa Grotto

Svěže zelené zahrady, převislé jeskyně a krystalicky čistá jezírka jsou obrazy, které nabízí úchvatné Maraa Grotto ležící v Punaauia asi 15km západně od Papeete. Pohádkový park založený podél pobřežní cesty je protkán pěstěnými pěšinami. V jeskyni je k vidění jezírko s černou vodou, které způsobuje optickou iluze, že sluj vypadá mnohem menší.

Muzeum perel

Zakladatel Black Pearl Musea je Robert Wan, kterého Tahiťané nazývají „Králem černých perel", z jeho farem totiž pochází více než polovina produkce černých tahitských perel. Nevelké muzeum v Papeete vám představí historii, vědu, umění, filozofii a mytologii obklopující jedinečné tahitské černé perly. Mimo jiné tu můžete zakoupit šperky zdobené perlami zasazené do 18ti karátového zlata.

Lagoonarium

Kombinace rybího parku a akvária vám představí více než tisíc druhů podmořských živočichů včetně žraloků, morén, želv a tropických ryb.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji