Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Svatební cesta na klíč

Zařídíme pro Vás svatební cestu na klíč, přesně podle Vašich představ, přání a finančních možností. Vám stačí jen jediné – podívat se na naši nabídku destinací a vybrat si tu, která se Vám nejvíce zamlouvá. Až budete mít představu, vyplňte jednoduchý formulář uvedený níže, do poznámky připište Vaše zvláštní touhy, finanční možnosti a detaily, které pro Vás během Vaší svatební cesty mají zásadní význam. My Vám připravíme nabídku podle uvedených kritérií a jakmile si vyberete, můžete odletět. Třeba hned druhý den. 

Pokud jste spokojeni se svým výběrem, pokračujte kliknutím na tlačítko "odeslat ke zpracování". Chcete-li ale zpracovat více nabídek a vybrat si mezi nimi, klikněte na "pokračovat ve výběru".Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji