Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Destinace

Toužíte po svatbě v zahraničí, ale nevíte, kam se  vydat? Připravili jsme pro Vás nabídku nejkrásnějších míst naší planety. Pro lepší orientaci při výběru najdete u jednotlivých destinací podrobné informace o zemi, přírodě, kultuře, ale i mnoho praktických informací, v neposlední řadě také nabídku hotelů a svatebních balíčků. Projděte si také fotogalerii, která Vám nejlépe ukáže, jaké krásy dané lokality nabízejí.

Kos - Řecko

Ostrov Kos patří mezi nejkrásnější řecké ostrovy, jeho hlavní město s malebným přístavem, křivolakými uličkami s obchůdky a kavárničkami je považováno za jedno z nejhezčích míst v Řecku. Nejen ono, ale přírodní scenérie zeleného ostrova se budou nádherně vyjímat na vašich svatebních fotografiích.

Více o destinaci Kos

Kréta - Řecko

Kréta je ostrovem protikladů – jedna část je chudá a málo obydlená s malým turistickým ruchem, ale za to obdařená nádhernou přírodou, zatímco další je smyslná, plná lidí, milých penzionů i luxusních hotelů, kde noční život divoce tepe každou noc. Zkrátka, každý si na největším řeckém ostrově najde to, co od ideální dovolené očekává. S dovolenou na Krétě nemůžete udělat chybu.

Více o destinaci Kréta

Lefkada - Řecko

Řecký ostrov Lefkada proslul zejména krásnými písečnými plážemi a čistým mořem, ideální ke koupání. Je s podivem, že i když patří mezi nejoblíbenější turistické destinace, dokázala si jeho letoviska zachovat přirozený ráz a nebývají tak přelidněná, jako jiné. Celý ostrov je typický velkou úrodností, a to díky velkému množství spodních vod a srážek. Pobyt na ostrově Lefkada si užije každý, kdo má rád koupání k moři a spíše než suché subtropické krajině, dává přednost svěží zelené přírodě.

Více o destinaci Lefkada

Lesbos - Řecko

Ostrov Lesbos je spjat hlavně se starověkou básnířkou Sapfó, ale žilo tam mnoho dalších spisovatelů, básníků či filosofů. Možná je na ostrově něco, co podněcuje a inspiruje. Snad je to léto trvající pět měsíců, nebo četné termální prameny či krásné borovicové lesy? Nevíme. Ale můžete to při návštěvě zjistit vy.

Více o destinaci Lesbos

Parga - Řecko

Parga je jedním z nejkrásnějších řeckých měst. Leží ve stínu monumentálního pohoří Pindos, které charakterizují olivové háje a piniové lesy. Rušné dějiny, které oblastí prošly, způsobily, že hodně připomíná Itálii, taky trochu Turecko, ale nebudete tu postrádat nic, co se považuje za typicky řecké – taverny, kavárny, antické památky a neskutečně přívětivé lidi.

Více o destinaci Parga

Peloponéský poloostrov - Řecko

Peloponéský poloostrov patří k historicky nejzajímavějším místům Řecka. Nachází se na něm památky jak z řecké tak římské doby - v Koryntu si musíte prohlédnout zbytky antického města a Apolónova chrámu, ve městě Epidaurus spatříte unikátní antický amfiteátr a pak můžete zajet do nedalekého archeologického naleziště Tyrins.

Více o destinaci Peloponéský poloostrov

Rhodos - Řecko

Ostrov Rhodos je v bájích zasvěcen bohu Slunce Heliovi a opravdu, sluneční paprsky jej zalívají v průměru 300 dní v roce. Pokud má být vaše svatba zalitá Sluncem, které se pak bude odrážet i ve vašem manželství, těžko najdete lepší místo.

Více o destinaci Rhodos

Santorini - Řecko

Ostrovy Santorini leží na rozhraní Egejského a Krétského moře. Patří k nejzajímavějším světlovým lokalitám, jde vlastně o zbytky velkého ostrova, které před desítkami tisíc let zničil vulkanický výbuch. To co zanechal, vezme dech každému.

Více o destinaci Santorini

Zakynthos - Řecko

Ostrov Zakynthos, nazývaný „Ostrov vůní“, přechází od úrodných nížin na východě po hory na západě, kde moře lemují skalnaté útesy. Daří se tam zemědělství a byl by hřích neochutnat některé z tamních vyhlášených výpěstků, jako jsou olivy a olivový olej, citrusy, domácí med a známé Zantské rozinky.

Více o destinaci ZakynthosVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji