Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Destinace

Toužíte po svatbě v zahraničí, ale nevíte, kam se  vydat? Připravili jsme pro Vás nabídku nejkrásnějších míst naší planety. Pro lepší orientaci při výběru najdete u jednotlivých destinací podrobné informace o zemi, přírodě, kultuře, ale i mnoho praktických informací, v neposlední řadě také nabídku hotelů a svatebních balíčků. Projděte si také fotogalerii, která Vám nejlépe ukáže, jaké krásy dané lokality nabízejí.

Anguilla - Karibská oblast

Anguilla je malý, útlý ostrůvek v Karibiku. Pyšní se krásnými plážemi, průzračnou vodou a zajímavými potápěčskými lokalitami. Nejatraktivnější ovšem je poměrně malé množství turistů, protože místní se rozhodli jít cestou exkluzivity a luxusu naproti přelidněnosti a lidovosti. Není divu, že jde o velmi oblíbenou destinaci hollywoodských celebrit.

Více o destinaci Anguilla

Antigua - Karibská oblast

V severní části malých Antil se nachází stát  Antigua a Barbuda tvořený třemi ostrovy – Antiguou,  Barbudou a Redondou. Místní tvrdí, že na ostrově Antigua se nalézá 365 pláží – na každý den jedna. Kolik jich zvládnete vyzkoušet vy?

Více o destinaci Antigua

Barbados - Karibská oblast

Rozhodnout se uspořádat svůj Velký den na Barbadosu nemusí být vůbec těžké. Půvabný ostrov v karibské oblasti ochlazují z oceánu vanoucí pasáty, moře je plné barevných korálů a tajuplných vraků, bílé pláže omývají tyrkysové modré vlny... umíte si představit lepší romantické prostředí?

Více o destinaci Barbados

Britské panenské ostrovy - Karibská oblast

Kdysi se tu skrývali nebezpeční piráti před spravedlností, dnes slouží Britské panské ostrovy také jako úkryt, ale ne bukanýrů, nýbrž movitých amerických turistů, kteří se chtějí alespoň na chvíli schovat před civilizací. Neobvyklý vzhled ostrovů tvořených vrcholky podmořského masivu a  exkluzivní prostředí jim k tomu dávají jedinečné podmínky.

Více o destinaci Britské panenské ostrovy

Dominikánská republika - Karibská oblast

Dominikánská republika se rozkládá na ostrově Hispaniola, o který se dělí s chudým státem Haiti. Je o velmi rozmanitou zemi, jejíž střed tvoří hory, tyčící se do výše na 3000 metrů nad mořem, ty přecházejí v úrodná přímořská údolí. Zaručeně nadchne každého návštěvník přírodními krásami, rozmanitou faunou a skvělými letovisky.

Více o destinaci Dominikánská republika

Grenada - Karibská oblast

Ostrov koření, tak se také říká Grenadě, půvabnému koutu karibské oblasti, který proslul jako pěstitel skořice, hřebíčku, muškátového květu a oříšku.  Kromě toho, že je nejvoňavější, je také nejbarvitější – vnitrozemí pokryté hustým pralesem s mnoha vodopády, střední část tvoří suché oblasti a na hranici s mořem najdete krásné, bělostné pláže.

Více o destinaci Grenada

Svatá Lucie - Karibská oblast

Punc nejromantičtějšího místa celého Karibiku nese ostrov Svaté Lucie, jemuž se přezdívá Helena Západní Indie. Jeho ráz určují četné sopky, které  jsou i důvodem jeho vzniku. Najdete tu i krásné pláže a jedny z nejluxusnějších resortů  Malých Antil.

Více o destinaci Svatá Lucie

Tobago - Karibská oblast

Tobago prý posloužilo Danielu Defoeovi jako předloha ostrova, na němž prožil svá dobrodružství Robinson Crusoe. Je součástí státu Trinidad a Tobago, přičemž druhý jmenovaný je málo obydleným územím nedaleko rovníku, kde jako by se zastavil čas.

Více o destinaci TobagoVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji