Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Destinace

Toužíte po svatbě v zahraničí, ale nevíte, kam se  vydat? Připravili jsme pro Vás nabídku nejkrásnějších míst naší planety. Pro lepší orientaci při výběru najdete u jednotlivých destinací podrobné informace o zemi, přírodě, kultuře, ale i mnoho praktických informací, v neposlední řadě také nabídku hotelů a svatebních balíčků. Projděte si také fotogalerii, která Vám nejlépe ukáže, jaké krásy dané lokality nabízejí.

Bora Bora - Francouzská Polynésie

Za nejkrásnější místo na světě bývá často označován ostrov Bora Bora. Není se čemu divit, zbytky mohutné sopky tvoří základ hlavního ostrova, který je obklopen lagunou chráněnou prstencem bariérových útesů. Nic tak krásného byste nedokázali vymyslet.

Více o destinaci Bora Bora

Moorea - Francouzská Polynésie

Heslem obyvatel ostrova Moorea je ´Haere Maru!´ - ´Nepospíchej!´ a opravdu podle něho žijí, žádný spěch či stres, jen klid a pohoda, vše má svůj čas, nic neuteče. Výhodou Moorei oproti většímu a známějšímu Tahiti, je menší cestovní ruch a tudíž mnohem příjemnější dovolená. A mimochodem – věděli jste, že ostrov Morea tvarem připomíná srdce?

Více o destinaci Moorea

Tahiti - Francouzská Polynésie

Tahiti ostrov tvořený dvěma částmi spojenými úzkou šíjí, jako by už svým vzhledem vystihoval podstatu milenců – dvou lidí, které spojuje křehké, ale pevné pouto. Tahiti je země s usměvavým, přátelským obyvatelstvem, jako by láska byla jeho hlavním smyslem.

Více o destinaci TahitiVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji