Exotická svatba

tel. 251 566 249

Pokud vyplníte poptávku cesty co nejpodrobněji a sdělíte nám Vaše představy a požadavky, vypracujeme cenovou nabídku přímo Vám na míru.

Nezávazná poptávka

Destinace

Toužíte po svatbě v zahraničí, ale nevíte, kam se  vydat? Připravili jsme pro Vás nabídku nejkrásnějších míst naší planety. Pro lepší orientaci při výběru najdete u jednotlivých destinací podrobné informace o zemi, přírodě, kultuře, ale i mnoho praktických informací, v neposlední řadě také nabídku hotelů a svatebních balíčků. Projděte si také fotogalerii, která Vám nejlépe ukáže, jaké krásy dané lokality nabízejí.

Bali - Indický oceán

Ostrov Bali, někdy přezdívaný jako „ostrov Bohů“ je doslova prostoupený mystickou atmosférou. Země plná legend, bájí, démonů a starobylých zvyků se nachází v Indonésii na hranici Tichého a Indického oceánu a kromě duchovní potravy nabízí i fantastickou přírodu, moře a historii.

Více o destinaci Bali

Maledivy - Indický oceán

Souostroví Maledivy patří mezi jedny z mála neporušených koutů Země. Tamní obyvatelé si své bohatství uvědomují a přírodu velmi přísně chrání. Díky tomu mohou návštěvníci obdivovat nádherné korálové ostrůvky táhnoucí se v délce 800 kilometrů, které jsou obklopeny křišťálově čistou vodou, známými i dosud neprozkoumanými korálovými útesy a fascinující podmořskou faunou a flórou.

Více o destinaci Maledivy

Mauricius - Indický oceán

Zelená perla Indického oceánu, tak se také říká ostrovu Mauricius, který spolu s dalším ostrovem Rodrigues a několika menšími ostrůvky tvoří Republiku Mauricius.

Více o destinaci Mauricius

Seychely - Indický oceán

Seychely jsou synonymem tropického ráje. Neponičená příroda i moře, chráněná regulací vstupu turistů na území ostrovů dává pobytu punc luxusu a exkluzivity. Úchvatná žulová skaliska, které zdobí pláže, nenajdete nikde na světě. Na svatebních fotografiích se budou krásně vyjímat.

Více o destinaci SeychelyVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji