Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Chalets D´Anse Forbans * * *

Seychely

Tříhvězdičkový romantický resort, který byl postaven u krásné slunečné pláže Anse Forbans, nabízí moderní, cenově dostupné a pohodlné ubytování, pouze o stravu se musíte postarat sami.

Detail Hotelu

La Reserve * * * *

Seychely

Malý rodinný hotel La Reserve měl vždy mezi návštěvníky Seychel velmi dobrou pověst. Ale nyní po renovaci, kterou prošel v roce 2007, dokáže uspokojit i náročnější klientelu.

Detail Hotelu

Le Meridien Barbarons * * * *

Seychely

Moderní hotelový komplex Le Meridien Barbarons sice patří do vyšší-střední cenové kategorie, ale za to poskytuje slušnou nabídku aktivit a sportovního vyžití, stejně jako příjemné ubytování s kvalitní péčí.

Detail Hotelu

New Emerald Cove * * *

Seychely

Resort New Emerald Cove nabízí vše, co zosobňuje pojem „ty pravé Seychely“ – klid, romantiku, krásné pláže. Když už je klidu příliš, není problém dopravit se přes zátoku vydat se poznávat krásy ostrova, nebo navštívit Casino.

Detail Hotelu

Paradise Sun Hotel * * * *

Seychely

Paradise Sun Hotel se vyznačuje velmi neformální, uvolněnou atmosférou, kdy není prohřeškem proti bontonu přijít na večeři v šortkách a naboso. Krásný areál a služby na vysoké úrovni jen doplňují nenucenou pohodu zdejšího pobytu.

Detail Hotelu

St. Anne Resort * * * * *

Seychely

Resort St. Anne Resort náležící řetězci Beachcomber leží na ostrůvku Svaté Anny a tím dává návštěvníkům naprosté soukromí nádherného místa s vysokými palmami, bílými plážemi a žulovými skalisky.

Detail HoteluNíže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Banyan Tree * * * * *

Seychely

To že byl Banyan Tree začleněn mezi Leading Hotels of the World svědčí o exkluzivitě tohoto místa, kterou ještě více podtrhuje jeho umístění v nejhezčí zátoce  ostrova Mahe. Je stvořen pro tu nejnáročnější klientelu, která touží po dovolené v soukromí.

Detail Hotelu

Berjaya Beau Vallon Bay Beach Resort * * *

Seychely

Berjaya Beau Vallon Bay Beach Resort leží na severu ostrova Mahé, na jedné z tamních nejkrásnějších pláží Beau Vallon Bay s jemným bílým pískem. Přijatelné ceny a klidné prostředí uspokojí širokou klientelu.

Detail Hotelu

Constance Lémuria * * * * *

Seychely

Pětihvězdičkový resort Constance Lémuria, který se nachází na ostrově Praslin, jako jediný v destinaci uspokojí nároky milovníků golfu. Ani ostatní hosté nepřijdou zkrátka.

Detail Hotelu

Coral Strand * * *

Seychely

Tříhvězdičkový resort Coral Strand nabízí velice příznivý poměr ceny a kvality. Sice vás nečeká naleštěný luxus, ale možná spíše oceníte příjemné prostředí a přátelskou atmosféru na jednom z nejkrásnějších míst planety.

Detail Hotelu

Hilton Seychelles – Northolme Resort & Spa * * * * *

Seychely

Jeden z největších světových hotelových řetězců - Hilton, nesmí chybět v tak krásné a oblíbené destinaci, jako jsou Seychely. Hotel disponuje opravdu pěknými, stylovými pokoji, malou pláží s dobrým přístupem do vody, která je sice bez lehátek, ale ty najdete v hojném počtu u bazénu a na terasách pokojů.

Detail Hotelu

La Digue Island Lodge * * *

Seychely

Velmi hezký areál tříhvězdičkového resortu La Digue Island Lodge na romantickém ostrově La Digue  nabízí kvalitní služby. Podle nás je to nejlepší tradiční hotel na ostrově.

Detail Hotelu

L´Archipel * * * *

Seychely

Hotel L´Archipel nacházející se na severovýchodě Praslinu, druhého největšího ostrova Syechel, na samém konci proslulé pláže Côte d'Or, je situován do barvami hýřící tropické zahrady.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji