Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Intercontinental Le Moana Bora Bora Resort * * * * *

Bora Bora

Intercontinental Le Moana se rozkládá na místě zvaném Matira Point, které je považováno za jedno z nekrásnějších míst světa. A to z něj učinilo jeden z nejvíce romantických resortů své kategorie na Bora Bora.

Detail Hotelu

Le Meridien Bora Bora * * * *

Bora Bora

Půvabný resort La Meridien se nachází na vnějším ochozu ostrůvků Bora Bora s výhledem na vrcholek hory Otemanu. Zelená příroda, tyrkysové moře, dřevěné a kamenné stavební komponenty a nedotčenost civilizací, to vše najdete v romantickém a přísně ekologickém resortu.

Detail Hotelu

Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island * * * *

Bora Bora

Sofitel Bora Bora Marara Beach & Private Island může nabídnou hostům exkluzivní prostředí soukromého ostrůvku a krásné bílé písčité pláže. Pětadevadesát velkorysých bungalovů různých stylů a umístění zajišťuje komfortní ubytování jako z pohádky o ráji.

Detail HoteluNíže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Bora Bora Pearl Beach Resort * * * * *

Bora Bora

Pearl Beach Resort se nachází na Motu Tevairoa, jednom z vnějších ostrovů Bora Bora. Zabírá krásnou lagunu a nabízí inspirativní pohled na horu Otemanu, zatímco si v klidu a pohodlí užíváte svůj odpolední koktejl na pláži.

Detail Hotelu

Four Seasons Bora Bora * * * * *

Bora Bora

Hotelový komplex jednoho je nejznámějších světových hotelových řetězců – Four Seasons - patří na Bora Bora mezi ty nejluxusnější, čemuž odpovídá i pětihvězdičkový rating.

Detail Hotelu

Hilton Bora Nui Resort & Spa * * * * *

Bora Bora

Mezi tyrkysovou lagunou a ohromující lávovou horou Otemanu je Hilton Bora Nui Resort & Spa zasazen ve chráněné zátoce bílých pláží a lávovými skalami. Před bouřlivými vlnami Tichého oceánu jej chrání prstenec korálových útesů a zajišťuje tak perfektní místo k dovádění, plavání či šnorchlování.

Detail Hotelu

Intercontinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa * * * * *

Bora Bora

Resort Intercontinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa je situován na východní část Bora Bora nazvanou Motu Piti, což v jazyce Tahiťanů znamená dvě srdce. Honosí se bílými plážemi a naprostou intimitou, přístup tam je totiž možný jen lodí.

Detail Hotelu

Le Maitai Polynesia Bora Bora * * *

Bora Bora

Hotel Maitai na Bora Bora je otevřený všemu a všem – pro dovolenou, zážitky nebo ty nejromantičtější líbánky. Představte si opravdový klid, čistou, nepoškozenou přírodu, fantastické západy slunce...

Detail Hotelu

Pension Blue Heaven Bora Bora * * *

Bora Bora

Mezi hlubokými vodami Tichého oceánu a krystalicky čistou lagunou Bora Bora leží Blue Haven Island. Půvabná nemovitost na malém motu může ubytovat maximálně 10-15 hostů a poskytnout jim soukromé nebe pro odpočinek.

Detail Hotelu

St. Regis Resort Bora Bora * * * * *

Bora Bora

St. Regis Resort s pěti hvězdičkami patří mezi nejluxusnější na BoraBora. Leží na Motu Ome a několika přidružených miniostrůvcích, kde jsou většinou situovány nadvodní bungalovy.

Detail Hotelu

Village Temanuata Beach * * *

Bora Bora

Rodinný hotel skvěle umístěný na pláži Pointe Matira v jedné z nejlepších oblastí Bora Bora nabízí patnáct moderně zařízených bungalovů. Uspokojí spíše méně náročnou klientelu s aktivním přístupem k dovolené.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji