Exotická svatba

tel. 251 566 249

Barbados |  Hotely Barbados |  Sandpiper

Sandpiper * * * * *

Barbados

Hotel Sandpiper patří mezi malými hotely k těm nejexkluzivnějším v Karibiku, stejně jako sesterský hotel Coral Reef Club ležící nedaleko. Rozkládá se v zahradě plné tropických květin a stromů, ta mu dodává intimní atmosféru. Svých pět hvězdiček získal i díky personálu, který se věnuje hostům s maximální péčí, aby se k nim rádi rok co rok rádi vraceli.

Poloha

Tropická zahrada resortu Sandpiper je lemována dvěma písčitými plážemi, které se svažují do tyrkysové vody. Pohodlí tu zvyšují vysoké stromy vrhající stín na dřevěné terasy s lehátky rozestavěné po obvodu pláží

Hotel se nachází asi 20 minut jízdy od hlavního města Barbadosu St. James, a k letišti trvá cesta zhruba tři čtvrtě hodiny. Do St. James hotel organizuje cesty autobusem.

O hotelu

Znakem hotelu by se mohla stát zářivá bougainvillea, jejíž výrazné květenství hosté obdivují z teras a balkonů pokojů.  V tropech tolik příjemný stín poskytují hostům zase všudypřítomné palmy. K lenošení jsou stvořeny písčité pláže, ale i bazén obklopený lehátky a s nedalekým barem. V areálu hotelu je k dispozici parkování zdarma, ženy ocení přítomnost kadeřníka a butiku.

Nedaleko se nacházejí dvě golfová hřiště, takže lokalita je pro milovníky tohoto elegantního sportu naprosto ideální. Moderní SPA obklopené tropickou vegetací a vodopády se nacházejí v sesterském Coral Reef Clubu a pro hosty jsou pochopitelně zdarma. Internetové připojení je k dispozici v internetové místnosti a příjem WiFi k dosažení po celém areálu.

Ubytová

Ubytování je řešeno ve vilách chráněnými stíny stromů tropické zahrady. K zařízení každého z 48 pokojů či suit patří klimatizace, stropní větrák, CD přehrávač, rádio, trezor, lednička, toustovač, vysoušeč vlasů a při příjezdu čerstvé květiny na uvítanou. Nechybí ani terasa či balkon. Televizor je k dispozici na vyžádání a za poplatek.

Garden Room

Prostorné pokoje s výhledem do zahrady jsou v nabídce buď s manželskou postelí nebo dvěma jednoduchými lůžky.

One Bedroom Suite

Oddělená ložnice od obytného prostoru zajišťuje pohodlí pro ubytování rodin s dvěma dětmi do 12 let. K vybavení patří i plně vybavená kuchyňka a patio či balkon.

Two Bedroom Suite

Až pro pět osob je určena suita s dvěma ložnicemi a obývacím pokojem, opět nechybí kuchyňka a prostorný balkon či patio.

Tree Top Suite

Tento typ ubytování se objevuje v hotelu pouze tři krát. Nabízí pohodlí ložnice, velkého obýváku, samostatné šatny. V koupelně najdete jak sprchový kout tak vanu. Televizor a DVD přehrávač patří v tomto případě k standardnímu vybavení.

Beach House

Samostatná vila na hranici pláže se dvěma ložnicemi je největším a nejluxusnějších ubytováním, které resort nabízí.

Restaurace a bary

Restaurant

  • uprostřed zeleně obklopená jezírky patří k nejlepším na ostrově
  • každý den nové menu
  • mezinárodní kuchyně, karibské speciality, barbecue, čerstvé ryby
  • během některých večerů živá hudba

Cocktail Bar

  • bar u bazénu
  • koktejly, nealko, čerstvé džusy

Beach Bar

  • neformální bar na pláži
  • drinky, přesnídávky

Aktivity

Hosté mohou využít plně vybavené tělocvičny, tenisových kurtů či SPA v sousedním hotelu. V ceně pobytu lze využít šnorchlování, lodičky, vodní lyžování. V sesterském hotelu se pořádají kurzy potápění, ovšem také za úhradu. Lze také zajisti rybaření v moři či výlety hotelovým katamaránem.

Zdroj foto: SandpiperVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji