Exotická svatba

tel. 251 566 249

Niforeika Beach * * *

Peloponéský poloostrov

Resort Niforeika Beach bezpochyby patří k nejvyhledávanějším ubytovacím zařízením v lokalitě a to díky krásnému prostředí přímo u moře. Křišťálově čistá voda, klid na pláži, vyhřáté moře a dny bez mráčků, to vše jsou předpoklady pro strávení klidné dovolené v Niforeice. Moře tu je čisté a vyhřáté na plážích je klid. Kolem resortu nevede žádná frekventovaná silnice, která by rušila hlukem nebo ohrožovala malé děti. Hotel i bungalovy jsou ideálním prostředím jak pro rodiny tak i samostatné páry.

Poloha

Niforeika leží asi 30 km západně od Patry, na konci Patraského zálivu na severozápadě poloostrova Peloponés. Za svou oblíbenost vděčí především autentickému, pohodovému prostředí, které většina středomořských letovisek již dávno ztratila, najdete tu také mnoho prostoru a zeleně. I přes vysokou návštěvnost není nemožné najít v okolí města liduprázdné místa. Vřelé atmosféře vděčí město vstřícným a přátelským obyvatelům. Turisté sem jezdí rádi i proto, že město nabízí ideální polohu k poznávacím zápletům za antickou historií - vzdálenost do Delf 140 km, Olympie 100 km, Epidauru 200 km, Mykén 150 km, Korintu 130 km, Athén 220 km. Z pláží můžete zahlédnout nejdelší most v Evropě Rio-Antirio, který spojuje Peloponéský poloostrov s pevninským Řeckem, jenž byl otevřen u příležitosti letní olympiády 2004, která se konala v Athénách.

O hotelu

Resort Niforeika Beach vítá klienty vstupní halou s recepcí a směnárnou. Od pláže s pozvolným vstupem do vody je vzdálený jen 50 metrů, navíc tu byl nedávno otevřen sladkovodní bazén spolu s dětským bazénem. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Pro děti bylo navíc zřízeno i dětské hřiště, takže malí nezbedové tu nebudou postrádat vůbec nic. Hotel disponuje restaurací a pool barem, tamní kuchyně je vyhlášená vynikající domáckou stravou, která je servírovaná formou bufetu. Samozřejmostí je internetový koutek a wifi připojení v lobby zdarma. Ke spokojenosti klientů slouží i plně vybavené fitness a minimarket, kde nakoupíte nejdůležitější potraviny.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje se nacházejí v hlavní budově s recepcí a v některých přízemních bungalovech v zahradě. Disponují koupelnou se sprchou a WC. Na pokojích nechybí lednice, televizor se satelitním příjmem, vysoušeč vlasů, terasa nebo balkón. Pokud si připlatíte, získáte pokoj s nádherným výhledem na moře. Během července a srpna jsou všechny pokoje klimatizovány 12 hodin denně.

Stravování

V ceně zájezdu je hrazena polopenze formou bufetu.Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji