Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Aparthotel Atrio * * * *

Peloponéský poloostrov

Poměrně nedávno postavený tříhvězdičkový apartmánový hotel Atrio disponujeme moderními, prostornými pokoji s nadstandardním vybavením. Pláž je vzdálená asi padesát metrů a dostanete se k ní přes zahradu po schodech. Ve studiu Atrio budou spokojeni všichni, kteří hledají klidnou dovolenou a upřednostňují ubytování v soukromí.

Detail Hotelu

Hotel Pavlina * * * *

Peloponéský poloostrov

V krásném tichém prostředí nedaleko oblázkové pláže byl postaven hotel Pavlina, který disponuje fantastickým výhledem, protože stojí 15 metrů nad úrovní moře. Od pláže dělí hotel rozsáhlá zahrada, kde našla místo venkovní restaurace.

Detail Hotelu

Niforeika Beach * * *

Peloponéský poloostrov

Resort Niforeika Beach bezpochyby patří k nejvyhledávanějším ubytovacím zařízením v lokalitě a to díky krásnému prostředí přímo u moře. Křišťálově čistá voda, klid na pláži, vyhřáté moře a dny bez mráčků, to vše jsou předpoklady pro strávení klidné dovolené v Niforeice.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji