Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Cavo Spada * * * * *

Kréta

Cavo Spada, nejmodernější hotelový komplex na Krétě, leží asi 23 km západně od starobylého města Chanie. Nově postavený resort se rozkládá podél dlouhé oblázkové pláže a klientům nabízí krásný výhled na záliv.

Detail Hotelu

Louis Creta Princess * * * *

Kréta

Komplex patřící do rodiny hotelů Louis Hotels oznámkovaný čtyřmi hvězdičkami je ideální především pro rodiny s dětmi vyhledávající špičkové ubytování a vytříbený servis. Pro hosty je připravena řada animačních programů a volnočasových aktivit v rámci hotelu.

Detail Hotelu

Santa Marina * * * *

Kréta

Čtyřhvězdičkový resort Santa Marina patřící ke skupině Giannoulis Hotels and Resorts se zaměřuje na náročnější zákazníky a rodiny s dětmi. Ve zrekonstruovaném komplexu najdou klienti luxusní vybavení a profesionálně vedený personál, který se snaží, aby zajistil co nejpohodlnější a nejpříjemnější pobyt v krásné lokalitě západní Kréty.

Detail Hotelu

Studia Sofia * * * *

Kréta

Tříhvězdičkový, nevelký, zrekonstruovaný komplex Studia Sofia patří k nejoblíbenějším v letovisku Agia Marina. Moderně vybavené dvoupatrové budovy stojí v krásně upravené zahradě s bazénem. V baru si můžete dát pivo nebo lehké občerstvení a jistě potěší, že vám je naservíruje česky hovořící obsluha.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji