Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

« Předchozí 1 2 Další »

Merville Beach * * *

Mauricius

Hotel Merville Beach nabízí velice slušný střední standard za dobrou cenu v s hezkým koupáním na hotelové pláži. Nedaleko se nachází letovisko Grand Baie, kde najdete spoustu malých obchůdků a restaurací.

Detail Hotelu

Coin de Mire Attitude * * *

Mauricius

Tříhvězdičkový resort Coin de Mire Attitude v kombinaci elegantně moderního zařízení s typicky mauricijskou architekturou vytváří příjemné prostředí pod tropickým sluncem, kde se každý návštěvník cítí jako doma.

Detail Hotelu

Dinarobin Hotel Golf & Spa * * * * * *

Mauricius

Jeden z nejluxusnějších hotelů na ostrově Mauricius patří k renomovanému řetězci Beachcomber. Má jedinečnou polohu na jihozápadní části ostrova ve stínu monumentální skály Le Morne. Pláže bělostného písku nabízejí koupání v naprostém soukromí.

Detail Hotelu

Le Canonnier * * * *

Mauricius

Jeden z nejoblíbenějších hotelů na Mauriciu patřící do řetězce Beachcomber, je ze tří stran obklopen plážemi a nabízí velmi slušný poměr ceny a výkonu.

Detail Hotelu

Le Mauricia * * * *

Mauricius

Hotel Le Mauricia patřící do sítě Beachcomber se nachází přímo v mauricijském letovisku Grand Baie a to je jeho výhodou i prokletím - někteří rádi využijí možnosti, které Grand Baie  nabízí, druhým naopak může živější provoz v okolí hotelu vadit.

Detail Hotelu

Le Paradis & Golf Club * * * * *

Mauricius

Le Paradis – ráj a opravdu je tento resort perlou mezi hotely na Mauriciu. Pláže bílého písku kolem průzračně křišťálového moře zátoky vábí k opalování, průzračné vody k potápění, nad nimi ční nepřehlédnutelný monument skály Le Morne. 

Detail Hotelu

Le Victoria * * * * *

Mauricius

Hotel Le Victoria nabízí velmi prostorné pokoje, obdivovatele podmořských krás zase nadchne bohatá korálová laguna nedalekého Národního mořského parku. Ostatně celý koncept hotelu je určen pro vyznavače aktivní dovolené.

Detail Hotelu

Lux Le Morne * * * * *

Mauricius

Pětihvězdičkový resort Lux Le Morne představuje oázu pro milovníky menších, klidnějších zařízení s ubytovacími a stravovacími službami na té nejvyšší úrovni.

Detail Hotelu

Maritim * * * *

Mauricius

Ráz hotelu Maritim určují vkusně zakomponované kamenné ruiny bývalého cukrovaru. V roce 2009 proběhla velkorysá renovace, která resortu velmi prospěla.

Detail Hotelu

Pearle Beach Resort & Spa * * * *

Mauricius

Na slunném západním pobřeží Mauricia je situován tříhvězdičkový resort Pearle Beach, který nabízí příjemnou dovolenou v ideálním poměru komfortu a ceny.

Detail Hotelu

Royal Palm * * * * * *

Mauricius

Hotel Royal Palm patří k hotelovému řetězci Beachcomber, v jehož rámci má výsadní postavení – je tím nejlepším a nejluxusnějším, co může Mauricius nabídnout.

Detail Hotelu

Shandrani All Inclusive Serenity Plus * * * * *

Mauricius

Na jihovýchodním pobřeží Mauricia se nachází Beachcomber Shandrani All Inclusive Serenity Plus, který nabízí patrně nejlepší služby pro rodinnou dovolenou, stejně tak ale uspokojí vyznavače  aktivní dovolené, zábavy, dobrého jídla a pití.

Detail Hotelu

Trou Aux Biches * * * * *

Mauricius

Nejlepší koupání na Mauriciu najdete jednoznačně v hotelu  Trou Aux Biches, který je  pojmenován po proslulé laguně, u níž leží. K hotelu patří pláže bílého písku svažující se do moře, které je dost hluboké a tedy vhodné ke koupání i v době odlivu.

Detail Hotelu

Veranda Pointe aux Biches Hotel * * * *

Mauricius

Veranda Pointe aux Biches Hotel disponující ratingem 3+ nabízí ideální poměr kvality ubytování a ceny. Architektura hotelu rozloženého v tropické zahradě v sobě odráží rustikální a přírodní prvky, podél pobřeží je lemován zlatavou pláží a tyrkysovým mořem.

Detail Hotelu

Bougainville Hotel * * *

Mauricius

Bougainville je tříhvězdičkový hotel s nenucenou atmosférou a ve své kategorii velmi kvalitním servisem. Menší resort s pouhými 51 pokoji byl postaven podél klidné pláže pokryté bílým pískem a vodou hrající v odstínech zelené a modré.

Detail Hotelu

« Předchozí 1 2 Další »


Veškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji