Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Filitheyo Island * * * * *

Maledivy

Resort Filitheyo vyniká hustou vegetací a krásnou lagunou, která je ideální ke koupání i šnorchlování. Rozkládá na malém ostrůvku o rozměrech asi 900 x 500 metrů situovaném jihozápadně od hlavního ostrova.

Detail Hotelu

Medhufushi Island Resort * * * * *

Maledivy

Resort Medhufushi patří mezi českými turisty k nejoblíbenějším, ve velmi dobrém poměru ceny a výkonu Vám Medhufushi Resort představí Maledivy v celé své kráse a bohatství.

Detail Hotelu

Island Hideaway Spa Resort & Marina * * * * *

Maledivy

Luxusní resort Hideaway je situován na soukromém ostrově Dhonakulhi v severních Maledivách. Kromě personálu a hostů na ostrově nikdo jiný nebydlí a čeká vás tu proto jedinečný klid, pohoda a odpočinek.

Detail HoteluNíže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru * * * * * *

Maledivy

Prázdninový resort špičkového hotelového řetězce Four Seasons na Maledivách je zaměřen na tu nejnáročnější klientelu s ohledem na rodinné dovolené, čemuž je uzpůsobeno i ubytování v podobě více-ložnicových apartmánů.

Detail Hotelu

Kuramathi Island Resort * * * *

Maledivy

Celou hodinu a půl vám bude trvat, než obejdete ostrůvek Kuramathi, na kterém se rozkládá stejnojmenný resort. Nedávno prošel kompletní renovací a může se pochlubit kvalitními službami, hezkým prostředím i čistým mořem.

Detail Hotelu

Soneva Fushi Resort & Spa * * * * * *

Maledivy

Velmi luxusní, velmi příjemný, velmi soukromý – to je Soneva Fushi Resort & Spa, který dokáže uchvátit snad každého návštěvníka a zlákat ho k opětovné návštěvě.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji