Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Hilton Moorea Lagoon Resort * * * * *

Moorea

Hilton Moorea Lagoon Resort se rozkládá na výběžku mezi plážemi dvou zátok. Luxusní bungalovy jsou koncipovány tak, že respektují typickou architekturu Polynésie při zachování veškerého možného komfortu.

Detail Hotelu

Intercontinental Moorea Resort & Spa * * * * *

Moorea

Krásný, romantický resort s nadmořskými chatkami roztroušenými nad mělkým tyrkysovým mořem a malými ostrůvky u pobřeží a vzrostlými palmami v hotelových zahradách vám vezme dech.

Detail Hotelu

Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort * * * *

Moorea

Sofitel Moorea la Ora Beach Resort je zasazen ve skryté krásné laguně s výhledem na pohoří ostrova Tahiti. Nedávno zrenovovaný resort disponuje 114 luxusními bungalovy postavenými nad hladinou moře, na pláži nebo v zahradách, kde je stíní vysoké palmy.

Detail Hotelu

Moorea Pearl Beach Resort * * * *

Moorea

Čtyřhvězdičkový resort Moorea Pearl Resort & Spa na severním pobřeží nedaleko vesnice Maharepa má ideální polohu mezi majestátní Cookovou zátokou a golfovým hřištěm. Jeho zařízení představuje vkusnou kombinaci polynéských tradic a moderních vymožeností.

Detail HoteluNíže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Fare Vai Moana * * *

Moorea

Resort Fare Vai Moana na západním pobřeží ostrova Moroea, jednoho z jeho nejkrásnějších míst, které je proslulé úchvatnými západy slunce. Pláž hotelu omývají tyrkysové vody moře a nad hlavami hostů se tyčí zelený kužel vulkánu.

Detail Hotelu

Hotel Hibiscus * *

Moorea

Komplex hotelu Hibiscus se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Moorea. Je situován přímo na pláži, vybudován v tradičním tahitském stylu uprostřed zelené, tropické zahrady.

Detail Hotelu

Legends Resort * * * *

Moorea

Romantický resort Legends se sestává z prostorných vil v zahradě rozložené na ploše sedmi hektarů, plné tropických ovocných stromů vydávajících sladkou vůni celoročního léta.

Detail Hotelu

Les Tipaniers * * *

Moorea

Malý, tříhvězdičkový hotel butikového typu Les Tipaniers, obklopený kokosovými stromy a tropickými květy, leží podél půvabné písčité pláže na západním pobřeží ostrova Moorea.

Detail Hotelu

Penzion Green Lodge * * *

Moorea

Velice oblíbený malý penzion Green Lodge je situován u pláže Temae v severovýchodní části ostrova Moorea. Tvoří ho je pět bungalovů zařízených v barevném venkovském retrostylu.

Detail Hotelu

Village Temanoha * * *

Moorea

Malý pension Village Temanoha se nachází v samém srdci ostrova Moorea obklopen bujnou vegetací. Uspokojí spíše nenáročnou klientelu, která ostrov Moorea navštívila za účelem prozkoumání jejích přírodních krás.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji