Exotická svatba

tel. 251 566 249

Hotely

U každého z hotelů níže najdete podrobné informace spolu s fotogalerií, z níž nejlépe zjistíte, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu. U některých resortů najdete i balíčky pro svatbu nebo stavební cesty, z nichž se dozvíte i cenové relace pobytu a šíři služeb. Ale pokud se Vám zalíbí některý z ostatních hotelů v nabídce, rádi pro Vás připravíme individuální kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy či přáními.

Calabash Hotel * * * * *

Grenada

Resort Calabash se skládá ze třiceti siut postavených čelem k moři ve tvaru podkovy kolem osmiakrové tropické zahrady. Resort vyniká skvělým servisem a personál se řídí pravidlem, že žádné přání klientů není nemožné.

Detail Hotelu

Coyaba Beach Resort * * * *

Grenada

Čtyřhvězdičkový Coyaba Beach Resort leží přímo na světoznámé pláži Grande Anse. Pobyt zde zaručuje příjemný mix odpočinku, kulturního a nočního života a nákupních příležitostí.

Detail Hotelu

Flamboyant Hotel and Villas * * *

Grenada

Pláž Grand Anse je považována za nejkrásnější část Grenady a právě u ní se nachází tříhvězdičkový resort Flamboyant hotel and Villas. Stojí v překrásné tropické zahradě a okno každého pokoje, apartmánu či vily nabízí fantastický výhled do krajiny nebo na moře.

Detail Hotelu

La Source Hotel * * * * *

Grenada

Čtyřhvězdičkový resort La Source nabízí širokou škálu SPA terapií, aktivit, vodních sportů a kurzů, při kterých si odpočinete od starostí všedních dnů a odreagujete přebytečný stres.

Detail Hotelu

Spice Island Beach Resort * * * *

Grenada

Jméno hotelu Spice Island Beach Resort v sobě nese odkaz minulosti, kdy Grenada byla pro civilizovaný svět největším zdrojem exotických ingrediencí jako skořice, muškátu a hřebíčku.

Detail HoteluNíže uvedené hotely nemají v současné době sezónní nabídku. Pokud na Vašem výběru trváte, vypracujeme Vám ji na míru.


Blue Horizons * * *

Grenada

Krásný resort situovaný na západním pobřeží Grenady nabízí úroveň ubytování a služeb odpovídající třem hvězdám. Velice tu dbají na zdravý životní styl a ekologii, tudíž se zaměřují hlavně na turisty sdílející  podobnou filosofii a přístup k okolnímu světu.

Detail Hotelu

Grenada Grand Beach * * *

Grenada

Tříhvězdičkový resort Grenada Grand Beach se nachází přímo v centru Grande Anse, nejvyhledávanější pláže na Grenadě, kde kromě fantastického koupání a nejjemnějšího bělostného písku najdete mnoho obchodních center, restaurací a barů.

Detail HoteluVeškerý obsah a fotografie jsou duševním vlastnictvím společnosti Perfektní svatba s.r.o. Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu nezákonné. Poptávky na svatební cesty a svatby v zahraničí adresujte na email svatba@exotickasvatba.cz nebo na telefon 775 174 101. © 2011 - 2012 Exotická svatba. Ochrana autorských práv, Mauritius, Seychelles, Fiji